Ücretsiz Kargo HPE JD061A Uyumlu 1000BASE-LH SFP 1310nm 40 km DDMI Alıcı-verici (1310nm, 40 km, SMF, LC) thumb

Ücretsiz Kargo HPE JD061A Uyumlu 1000BASE-LH SFP 1310nm 40 km DDMI Alıcı-verici (1310nm, 40 km, SMF, LC)

₺89.20

Ucuz Ücretsiz Kargo HPE JD061A Uyumlu 1000BASE LH SFP 1310nm 40 km DDMI Alıcı verici (1310nm, 40 km, SMF, LC), Satın Kalite Telekom Parçaları doğrudan Çin Tedarikçilerden: Ücretsiz Kargo HPE JD061A Uyumlu 1000BASE-LH SFP 1310nm 40 km DDMI Alıcı-verici (1310nm, 40 km, SMF, LC)

Stok durumu:Stokta var
+
Sepete ekle İstek listesine ekle

Etiketler: Ucuz Ücretsiz Kargo HPE JD061A Uyumlu 1000BASE LH SFP 1310nm 40 km DDMI Alıcı verici (1310nm, 40 km, SMF, LC), Yüksek Kalite Ücretsiz Kargo HPE JD061A Uyumlu 1000BASE-LH SFP 1310nm 40 km DDMI Alıcı-verici (1310nm, 40 km, SMF, LC), Çin Telekom Parçaları Tedarikçiler.

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 14cm x 12cm x 8cm (5.51in x 4.72in x 3.15in)
Model Numarası SFP-GE-40km-37
Marka Adı WellLink
Device Type SFP (mini-GBIC) transceiver module
Data Transfer Rate 1.25Gbps
Wavelength 1310nm
Transmission Distance 40km
Cable Type Singlemode Fiber
Optical Components DFB
Interface LC Duplex
DDMI Support Yes

Değerlendirmenizi yazın!

İlgili ürünler

₺205.85
87-108 MHz FM Anteni FM Araç enayi için araç fm verici
87-108 mhz fm anteni fm araç enayi için araç fm vericifrekans aralığı: 87-108 mhzkazanç: 3.0 dbvswr: 1.5giriş empedansı: 50ωmaksimum güç: 50 wpolarizasyon: di...
₺76.17
Kenwood Radyo için USB Programlama kablosu PG-4Y TH-F6A TH-F7A K2AT
Radyo ile uyumlu: th-f6, th-f6a, th-f6e, th-f7, th-f7e, th-f7a th-g71e, th-k2at, th-k4at, th-k2et, th-k4et th-k20a, th-k20e, th-k40a, th-k40e özellikleri: bağlayıcı: usb, 3.5mm & ...
₺19.94
Düşük Maliyet! 2 adet SRX887 Küçük Hacim Düşük Güç Güçlü Sürücü Süper Heterodyne 433 MHz Alıcı Modülü
düşük maliyet! 2 adet srx887 küçük hacim düşük güç güçlü sürücü süper heterodyne 433 mhz alıcı modülü 1. açıklamaları: srx887 bir mikro güç güçlü itici güç sü...
₺95.00
Ücretsiz kargo-2 pcslot 500 mW 3 km uzun mesafe aralığı 433 MHz OOK/GFSK/FSK Alıcı-verici RF4432F27
Biz profesyonel manufcturer için kablosuz veri iletim modülü ürünler, yani fiyat en rekabetçi ve kaliteli vaat edilebilir! daha satın, düşük fiyat olacak! toptan iş için, en iyi ...
₺472.32
Orijinal HWK UFS Turbo Kutusu SarasSoft Tarafından Samsung/Nokia/LG Kilidini, flaş, onarım cep telefonu yazılımı vb
genel bakış ufs turbo kutusu son multiplatform telefon servis aracı saras fabrika itibaren. ufs turbo kutusu yeni sunuyor modülü samsung cihazları ile tüm android telefonlar için...
₺1 715.44
Ücretsiz nakliye dhl + G900I nemo handy & NMR, destek Cat4, polqa ve qesq MOS .. ekt testi
S5 g900i nemo handy 3.1.x & nmr7.9.x ile/2.5.2.x cat4 tests5 g900i nemo handy & nmr lte bandı:gsm 850/900/1800/1900hsdpa 850/900/1900/2100 ...
₺629.00
Samsung s5 için orijinal spt box kilidini, flaş, onarım IMEI, NVM, kamera, ağ vb (4 kablo)
Spt-box samsung cihazları için bir yazılım servis: kilidini, flaş, onarım imei, nvm, kamera, ağ vb için swift, agere, sysol, softbank, umts, omap, android platformları. -alfabeti...
₺107.50
Kaynağı FTM-3112C-SLG SM-10KM-1310-1.25G-C tek modlu
seeme technology co, hoşgeldiniz ltd indirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak bom için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fa...
₺45.75
5x aksesuarları motorola cp1200 cp1300 cp1660 için esnek bağlantı kablosu 22pin İki yönlü radyolar
5x aksesuarları esnek bağlantı kablosu motorola 22pin cp1200 cp1300 cp1660 iki yönlü radyolarmotorola için compatiable modelleri:cp1200 cp1300 cp1660bir paket dahil :es...
₺21.73
RH771 BNC 144/430 MHz Dual Band Anten ICOM için IC-V85 IC-V80 Kenwood Motorola CP500 TK100 Vertex HX320 Iki yönlü radyo
özellikler:frekans: 144/430 mhzkazanç (max): 2.15dbimax güç: 10 wv.s.w.r.: az 1.5empedans: 50 ohmuzunluk: 37 cmbağlayıcı: bncağırlık: 42guyumlu mode...
₺815.41
Orijinal ahtapot kutusu lg için optimus kablo ile tam aktive ve samsung kilidini flaş & onarım için s5 için güncelleme (19 kablo ile
ahtapot lg + samsung edition gerçekleştirmenizi sağlar flaş/kilidini/onarım işlemleri lg & samsung cep telefonları ile ahtapot kutusu servis ile aracı. şu anda ahtapot biridir piyasada...
₺24.02
Elmas RH901S SMA-Kadın 144/430 MHz Dual Band Anten iki yönlü telsiz Için Baofeng UV-5R RH-901S UV-82 UV-B6 TG-UV2 KG-UVD1P
özellikler:· frekans: 144/430/900 mhz geniş bant· kazanç (max): 2.15dbi· max güç: 10 w· v.s.w.r.: az 1.5· empedans: 50 ohm· uzunluk: 47 cm· bağlayıcı: sma-k...